Корзина 0
Список сравнения 0 Список желаний 0
Личный кабинет
Меню
Наш адрес: г.Одесса, ул. Раскидайловская, 31
г.Одесса, ул. Раскидайловская, 31
С понедельника по пятницу с 09:00 до 20:00
Суббота с 10:00 до 15:00
Воскресенье - Выходной
+380 (96) 386-91-96 +380 (95) 638-50-31 Заказать звонок
2 747 грн.

361122 Магнітний проточний фільтр Tervix Pro Line MAGFIL 3/4"

Производитель: Tervix
Код Товара: 1904
Отзывы: (0)
В наличии
2 747 грн.
Купить в один клик
Характеристики: (смотреть все)
Состояние
Новое
Артикул
361122
Бренд
Tervix (Німеччина)
Вага
1,5 кг
Гарантія
24 міс
Застосування:  У закритій циркуляційній системі опалення та кондиціонування повітря, домішки в теплоносіях можуть призвести до зносу та руйнування водяного насоса, клапана та інших компонентів системи. Ці домішки також можуть забивати теплообмінники, виходи радіаторів і труби, знижуючи теплову ефективність системи. Магнітний фільтр відокремлює домішки від теплоносія, особливо, якщо це стосується піску та іржі. Ці домішки будуть осідати в камері для збору домішок після їх відокремлення, що збільшить період очищення системи. Осівші частки можна буде видалити (злити) під час нормальної роботи системи не зупиняючи її. На відміну від традиційних фільтрів, магнітний фільтр забезпечує збір часток іржі. Це особливо важливо для конденсаційних котлів та енергоефективних насосних систем.Магнітний фільтр оснащений з’ємним магнітним кільцем, що при очищенні фільтру легко дозволяє видаляти домішки, що містять метал. Фільтр можна встановлювати, як на вертикальних так і на горизонтальних ділянках труб.

Принцип роботи: Фільтрувальний елемент (1) складається із сукупності сітчастихповерхонь, розташованих радіально. Домішки присутні у теплоносії, зіштовхуючись із цими поверхнями, відділяються від рідини та осідають у камері для збору домішок (2) де і накопичуються.
Домішки, що містять металеві включення також затримуються всередині корпусу фільтра, завдяки дії двох магнітів (3), встановлених у спеціальному зовнішньому магнітному кільці. Великий внутрішній об’єм сприяє зниженню швидкості потоку рідини, таким чином, щоб під дією сили тяжіння частки відділялися від основного потоку. Злив домішок, що накопичилися, здійснюється, навіть при нормально працюючій системі при відкритті зливного крана (4). Систему не потрібно зупиняти. Фільтр працює за принципом зіткнення та осадження часток що робить його більш ефективним, порівняно з класичними фільтрами. Фільтр зберігає свої постійні робочі характеристики на відміну від звичайних фільтрів де домішки, що потрапляють на фільтр змінюють їх функціональні характеристики забруднюючи самі фільтри.
    Монтаж:
Магнітний фільтр можна встановлювати, як на вертикальному так і на горизонтальному відрізку труби, але сам фільтр повинен бути розміщений у вертикальному положенні. 
Магнітний фільтр повинен бути встановлений з дотриманням напрямку потоку (стрілка вказана на патрубку) і бажано на зворотньому контурі перед котлом та перед насосом.Основные характеристики
Состояние
Новое
Артикул
361122
Бренд
Tervix (Німеччина)
Вага
1,5 кг
Гарантія
24 міс
Верхня заглушка
латунь CW614N
Гайка для трійника патрубка
латунь CW617N
Країна виробництва
Китай (за німецькою технологією)
Гвинт відведення повітря
латунь CW614N
Комплектація
1. Корпус фільтру з фільтрувальним елементом (1 шт) 2. Розповітрювач (1 шт) 3. Магнітне кільце (1 шт) 4. Спеціальний ключ (1 шт) 5. Ущільнювачі (прокладки) (2 шт) 6. Штуцер з різьбою (1 шт) 7. Інструкція з експлуатації (1 шт)
Діапазон робочої температури
0...90 С
Зливний кран
латунь CW617N
Матеріал
Латунь
Корпус
PA66G30
Максимальна температура
90C
Кришка фільтра
PA66G30
Максимальний тиск
3 бара
Робоча температура
0...90 С
Магнітна індукція кільця
2 x 0,3 T
Максимальний робочий тиск
3 бар
Різьбове з'єднання
3/4’’ (внутрішня різьба)
Середовище застосування
вода, розчини з гліколем 30%
Трійник патрубка
латунь CW617N
Ущільнювачі
EPDM
Фільтрувальний елемент
HDPE
Тип/модель
Pro Line MAGFIL
Отзывы
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре. Станьте первым, оставьте свой отзыв.

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.